Wszystkie wpisy, których autorem jest admin

Biała szałwia – oczyszczanie kamieni z negatywnej energii jaką pobrały

 

Kamienie i Kryształy potrzebują oczyszczania, ponieważ przeładowane energią jaką pochłonęły, nie są w stanie spełniać swoich pozytywnych funkcji.

biała szałwia

 

zamawiam1

Cena: 12 zł
Ilość sztuk w opakowaniu: 
20

W każdym kamieniu znajduje się czysta i naturalna energia, jednak zanieczyszcza się wszelkiego rodzaju nabytymi (pochłoniętymi) wibracjami. Mogą być one pozytywne, ale także negatywne.Kamienie są zawsze „otwarte” na przyjmowanie rozmaitych wpływów od wszystkich i wszystkiego co je otacza.

Aby kamienie mogły służyć ci w pełni swoją energią, ważne jest, aby raz na jakiś czas oczyszczać je.

Oczyszczanie kamieni w biżuterii

Są przeróżne sposoby oczyszczania kamieni z energii jaką pobrały
- od płukania w bieżącej wodzie, po zakopanie w ziemi. Biorąc jednak pod uwagę, że zakopanie naszej biżuterii nie było by dobrym pomysłem ;-) doskonale sprawdzi się tutaj DYM Z BIAŁEJ SZAŁWII.

Biała szałwia, to silnie oczyszczające zioło, które pozwoli ci oczyścić twoją biżuterię.
Przez Amerykańskich Indian, to zioło uważane jest za święte ziele.
Dym z Białej szałwii oczyszcza wszystkie energie jakie natrafi na swojej drodze, więc oczyszcza również energię domu, w którym jest palone.

Jak używać Białej szałwii?

Zapal końcówkę kadzidełka i zdmuchnij, aby kadzidełko tliło się i dawało dym. Weź swoją biżuterię i okadź ją w dymie białej szałwii. Niechaj towarzyszy ci intencja oczyszczenia twoich kamieni.

Możesz posłużyć się następującymi słowami, niechaj płyną one prosto z serca:

„Pragnę, aby każdy kamień w mojej biżuterii został oczyszczony z WSZELKICH negatywnych wpływów. Niechaj napełni się czystą, pierwotną, pozytywną energią, która będzie wspierała mnie”

Wizualizuj podczas wypowiadania tych słów (na głos bądź w myślach), jak negatywne energie zostają natychmiastowo oczyszczone przez dym Białej szałwii i jak każdy z kamieni napełnia się czystą, świetlistą, pozytywną energią

Poświęć na oczyszczanie swoich kamieni około 1-2 minut, okadzając je dymem, utrzymując pozytywny stan umysłu i troskę – te kamienie to twoi sprzymierzeńcy, więc należy dbać o nie z całego serca, a one odwdzięczą ci się wspaniałą energią :)

Należy wsłuchać się w swoją intuicję i talizman on podpowie kiedy będzie oczyszczony. Następnie gasimy kadzidełko, dziękując za oczyszczenie.

Co po oczyszczeniu?

Oczyszczone kamienie, musimy naładować energią, aby wydobyć ich naturalną zdolność emanowania pozytywną mocą. 

W tym celu możesz zostawić swoją biżuterię np. na parapecie, aby naładowały się energią słońca.Ważne jest, aby uważać na zbyt ostre słońce, ponieważ zbyt długie nasłonecznienie może odbarwić lub zniszczyć kamienie. Najlepsze będą poranne, bądź popołudniowe promienie słońca.  Niechaj twoje kamyczki pochłaniają je przez kilka minut np. 15

Możesz także ładować swoje kamienie w świetle księżyca. Gdy księżyca przybywa (czas od nowiu do pełni) i jest bezchmurne niebo pozostaw na noc np. na parapecie swoje kamienie, niechaj delikatna energia księżyca naładuje je :)

WAŻNE: Twoja świadoma intencja, jest bardzo ważna, więc za każdym razem jak odkładasz swoje kamienie do naładowania, powiedz „Pragnę, aby moje kamienie naładowały się wspaniałą energią i służymy mi swoim wsparciem. Niechaj wszystko dzieje się dla dobra mojego jak i dla dobra innych”

Jak często oczyszczać swoje kamienie?

Wszystko zależy od tego jak często nosisz swoją biżuterię. Wiedząc jednak, że jest ona nie tylko pięknym dodatkiem, ale także wsparciem i służbą twoich kamieni, domniemam że biżuteria ta będzie częścią twojego stałego ubioru.

Należałoby raz w tygodniu, oczyścić i naładować swoje kamyczki. Niedziela jest dobrym czasem. 90% ludzi ma wtedy wolne, wypoczywa, relaksuje się, więc będzie to doskonały czas, na zatroszczenie się o kamienie, które służyły ci przez cały tydzień :))

Przed założeniem biżuterii

Pamiętasz jak ważna jest twoja świadoma prośba? Twoje prośby nadają kierunek przepływu energii więc mów wprost czego oczekujesz.
Przed założeniem biżuterii powiedz „Moje kamyczki proszę was, abyście wspierały w każdym momencie moje pole energetyczne. Dziękuję”