Czakry: silny talizman dla 7 czakr

Właścicielami tego talizmanu jest już 7198 osób

czakryHarmonizować energię czakr można na wiele sposobów. Używając mantr, olejków, kolorów, wyobraźni, medytacji, afirmacji oraz energii kamieni.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o czakrach, przeczytaj artykuł ”Co to są czakry. Jak efektywnie pracować z czakrami

W każdym kamieniu i krysztale znajduje się czysta, potężna, naturalna energia, aby kamień oddziaływał na daną osobę musi mieć z nią fizyczny kontakt, który osiągniesz poprzez noszenie tego talizmanu jako bransoletkę.

Noś go jeśli pragniesz :

1. Odnosić sukcesy materialne i mieć mnóstwo sił witalnych
2. Odczuwać przyjemność z doświadczania życia będąc twórczą i kreatywną
3. Mieć mnóstwo wewnętrznej motywacji do doświadczania wspaniałości życia
4. Być serdeczną i otwartą na miłość
5. Z łatwością komunikować się z innymi
6. Mieć doskonale rozbudzoną intuicję i wyobraźnię
7. Odczuwać jedność z całością istnienia

W tej bransoletce użyta jest moc 7 różnych kamieni, jakie są ich właściwości?

koralczerwony  Czakra podstawy - Koral czerwony

Energia tego kamienia dodaje sił witalnych. Napełnia spokojem i optymizmem swojego właściciela. Wibracja czerwonego koralu przywraca uczucie harmonii. Chroni swojego właściciela przed negatywnym wpływem.

karneol Czakra sakralna - Karneol

Wyzwala u osoby, która go nosi namiętną i zmysłową miłość. Stymuluje wzrost kreatywności twórczości i radości. Pobudza apetyt na życie. Dzięki energii tego kamienia mamy chęci poznawać świat, być otwarci i spontaniczni.
Z karneolem „idziemy przez życie jak burza”, ponieważ zwiększa on efektywność naszych działań. Wprowadza równowagę pomiędzy tym co duchowe i materialne.

Czakra splotu - Kamień słoneczny

Napełnia swojego właściciela „wewnętrznym światłem”. To kamień przynoszący szczęście i dający pogodę ducha. Chroni aurę swojego właściciela. Ma pozytywny wpływ na uczucia, pomagając pozbyć się negatywnych myśli. Energia tego kamienia przywołuje duchowe przebudzenie. Wspiera kreatywność i podnosi zdrową samoocenę.

awenturyn Czakra serca – Awenturyn

Zwiększa miłość do życia. Pomaga uspokoić złość i rozdrażnienie, kojąc emocje wpływa pozytywnie na samopoczucie. Pozytywnie nastraja do życia, podwyższając wibrację uczuć. Uwalnia od lęków i obaw, pozwalając spojrzeć naszym strachom „prosto w twarz”
i skutecznie się z nimi rozprawić. Wzmacnia odczuwanie współczucia i empatii.

Akcesoria jubilerskie MARMAD Kwarc niebieski - kula 4mm Czakra gardła – Kwarc niebieski

Kamień ten emanuje energią spokoju. Pozwala wyciszyć się i zagłębić w siebie.
Jest nieoceniony w stresujących sytuacjach.
Wpływa na poprawę komunikacji z otoczeniem, gdyż dzięki jego wpływowi swobodnie wyrażamy swoje myśli i uczucia. Pozwala z łatwością podejmować decyzje

 

lapisCzakra trzeciego oka – Lapis Lazuli

Wibracje tego kamienia wzbudzają w osobie, która go nosi pierwotną radość
i optymizm. Wspomaga osoby nieśmiałe, które boją się odezwać
w towarzystwie zwiększając ich pewność siebie. Wzbudza przyjaźń i zrozumienie pomiędzy ludźmi. Pomaga w zwalczaniu depresji i melancholii, wibrując radosną energią. Przynosi mądrość kierując umysł do wnętrza i dając zrozumienie.

ametyst Czakra korony – Ametyst

Uwalnia od negatywnych wzorców myślenia. Napełnia mądrością duchową. Podnosi wibracje swojego właściciela. Rozwija intuicję oraz przywraca równowagę i spokój. Jego energia uwalnia od fałszywych przyjaciół i wzmacnia prawdziwe przyjaźnie. Pomaga zostać neutralnym w osądzaniu innych. Uwalnia od uzależnień  i pomaga zachować trzeźwość umysł

———————————————————————–

DAMSKA: Cena: 139 zł 169 zł

Czarny satynowy sznurek + symbol OM

om   Święty symbol OM

OM – uważana za pierwszą głoskę Wszechświata, prasylabę nie należącą do żadnego języka. Jako znak graficzny świętego dźwięku oddziałuje bardzo pozytywnie na energię właściciela oraz otoczenia. Wprowadza harmonię wszędzie tam gdzie się znajduje.

  • Zawieszka OM oraz dodatki to przepiękna stal szlachetna + koral czerwony, karneol, kamień słoneczny, awenturyn, kwarc niebieski, lapis lazuli, ametyst 8 mm + końcówki ametyst  6 mm
  • Wielkość regulowana (od 16-17 cm w górę)

om2

om1

Jeśli chcesz, abym go dla ciebie stworzyła napisz do mnie na elzbieta@maszke.pl z prośbą o rezerwację kamieni

———————————————————————–

biała szałwia WAŻNE: Aby talizman w pełni służył ci swoją pozytywną energią raz w tygodniu należy go okadzić kadzidłem z białej szałwii przeczytaj więcej na ten temat >>

———————————————————————–

Męska: Cena: 70 zł 98 zł

  • koral czerwony, karneol, kamień słoneczny, awenturyn, kwarc niebieski, lapis lazuli, ametyst 8 mm

7cz2

7cz1
Jeśli chcesz, abym go dla ciebie stworzyła napisz do mnie na elzbieta@maszke.pl z prośbą o rezerwację kamieni

—————————————————————————————

OPINIE O TYM TALIZMANIE >

 

EWolna1KIM JESTEM? Nazywam się Elżbieta Wolna (Maszke) - Jestem autorką rewolucyjnych projektów nt PRAWA PRZYCIĄGANIA.  Rozwój osobisty jest moją pasją, a tysiące uczestników moich szkoleń, którzy po współpracy ze mną nadali pozytywny bieg swojemu życiu są moją dumą.

Tworzę talizmany z kamieni półszlachetnych, w których znajduje się bardzo silna pozytywna energia, aby każdy mógł korzystać z ich niezwykłego wpływu, nosząc je jako bransoletkę – talizman. Kamienie te wpływają na nasze ciało, uzdrawiają uczucia i umysł.

kontakt Jeśli masz pytanie napisz na elzbieta@maszke.pl